martius.pl
  Promocje
  Szukaj
  Kontakt
  Zalóż konto
  Zaloguj
Waluta
 
  Katalog » Korzystanie z serwisu Moje konto     
Kategorie
ANIOŁY (29)
DONICE ,KWIETNIKI (10)
FIGURY GRECKIE (8)
FIGURY OGRODOWE (7)
FIGURY PTAKÓW (17)
Fontanny ogrodowe (14)
LAMPKI NOCNE I OGRODOWE (6)
ZNICZE (5)
FIGURY ZWIERZĄT (5)
FIGURY EGIPSKIE (10)
KOLUMNY (16)
FIGURY KOBIET (3)
PŁASKORZEŹBY (2)
MIKOŁAJE (2)
KONIE (8)
ŻABY (4)
Słonie (3)
ŻÓWIE (1)
POSTACIE LUDZKIE (6)
ŁAWY , STOLIKI (3)
BUDDA (4)
ŁAWKI OGRODOWE
GALERIA OGRODÓW
ZABAWKI DLA DZIECI (2)
Szukaj
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje
Regulamin
Kontakt
Dostawa
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Biuletyn
Uwaga Zarejestrowani klienci mogą zarządzać swoimi subskrypcjami tutaj: Twoje konto:

E-mail:

Nazwa:
Język
Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
Kontakt
e-mailm.art.grzesik@gmail.com
Tel503545881
GSM505 293 486
GG5744380
Skype martius777
W godzinach: 9.00 - 19.00
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 1 Gość
 online.
Korzystanie z serwisu

Regulamin sklepu


§ 1
Ogólne informacje

1. Właścicielem www.martius.pl jest:
MARTIUS
Złota Woda 44
26-025 Łagów
NIP 6572306312 ,
                                                                       REGON 260220438
zwana w dalszej części serwisu sprzedającym lub martius.pl

2. Korzystanie z serwisu www.martius.pl odbywa się wyłącznie na zasadach określonych regulaminem sklepu.
3. Wygląd towarów może nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach.co nie może być podstawą roszczeń wobec martius.pl
§ 2 
Zamówienie i sprzedaż
1. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy na odległość pomiędzy Kupującym a sprzedającym.
2. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia dostępny na stronie, drogą elektroniczną e-mail, telefonicznie.
3. Nabywcą dokonujących zakupów w sklepie internetowym martius.pl jest pełnoletnią osoba fizyczna lub firmą.
4. Informacje znajdujące się na stronach martius.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient dokonujący zamówienia poprzez strony serwisu martius.pl, składa tylko i wyłącznie ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Umowa kupna- sprzedaży zostaje zawarta w momencie pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez Klienta na liście przewozowym przesyłki.
5. Do realizacji zamówienia niezbędne podanie przez Kupującego swoich prawdziwych danych poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie
Sprzedający zastrzega sobie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w przypadku podania nieprawdziwych , niepełnych lub błędnych danych. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma e- mail lub telefon z prośbą o potwierdzenie zamówienia, oraz zostanie mu nadany numer zamówienia. Zamówienia nie potwierdzone nie zostaną przyjęte do realizacji.

6. Zamówiony towar zostaje wysłany do zamawiającego w zależności od dostępności produktu podanego na stronie, oraz sposobu dokonania płatności.

7. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest poinformowany o tym fakcie w ciągu dwóch dni roboczych i związanych z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia paragonu fiskalnego. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z Obsługą Sklepu drogą e-mail lub telefonicznie. O fakcie wycofania zamówienia klient zostanie poinformowany przez sprzedającego.


                                                                             § 3 
                                                                   Koszty i płatności

1. Ceny oferowanych artykułów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski i objęte gwarancją producenta.


3. Do każdego zamówienia wliczony jest koszt opakowania,

4. Przesyłka jest uzależniona od wielkości i ciężaru zamówionego towaru, o kosztach wysyłki zostaje kupujący poinformowany w czasie realizacji zamówienia.

5. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. 

6. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
a) przy odbiorze: należność pobiera kurier lub listonosz,
b) przelewem bankowym na konto sklepu.
 
7. W przypadku zamówień, których nie zrealizowano z winy Klienta (a szczególnie w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia, podania błędnego adresu lub kodu pocztowego), Sprzedawca zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami transportu zamówienia.


§ 4
Reklamacje i zwroty
1. Zgodnie z Ustawą; z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

2. Do przesyłki należy dołączyć pismo informujące, że sprzęt zostaje odesłany na zasadach zwrotu, dołączyć kopie dokumentu zakupu (paragon, faktura), oraz podać dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które mają być odesłane pieniądze. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt wysyłki i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

3. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta.

4. Gwarancji nie podlegają wszelkie uszkodzenia mechaniczne (pęknięcia, ukruszenia, zdarcie powłok malowanych), oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym i lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem.

5. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

6. W przypadku wysyłek firmą kurierską odbiorca zobowiązany jest sprawdzić jakość dostarczonego towaru w obecności kuriera firmy spedycyjnej. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, sporządza protokół szkody, który wraz z listem przewozowym i kopią faktury jest podstawą do reklamacji.


                                                                                  § 5
Polityka bezpiczeństwa

1. Składając zamówienie wyrażacie Państwo zgodę na umieszczenie swoich danych w bazie sklepu martius.pl

2. Dane te są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia i nie będą udostępniane osobom trzecim.

3. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.


§ 6
Zastrzeżenia

1. Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego są zastrzeżone przez martius.pl i jej partnerów biznesowych. Użytkownik ma prawo do pobrania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu internetowego pod warunkiem nienaruszania praw autorskich. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody martius.pl

2. Martius.pl nie ponosi odpowiedzialności za kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi sam użytkownik. Martius.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z serwisu.

3. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na stronie sklepu www.martius.pl należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach sklepu www.martius.pl użyte są w celach informacyjnych. Zawartość witryny (teksty, obrazki, grafiki) oraz wszystkie jej fragmenty stanowią własność firmy martius.pl producentów, dostawców lub firm współpracujących


§ 7
Postanowienia końcowe

1. Korzystanie ze sklepu martius.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

3. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy miejscowo dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy

Powrót
Koszyk
... jest pusty
Zaloguj się
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Nowy użytkownik

Zapomniałeś hasło?
Nowości
Anioł
Anioł
Zobacz wszystkie
Reklama
Katalog stron internetowych
Katalog stron
Katalog stron SEO Directory World
Garden Directory
sklepy internetowe w Dedo

Tanie Buty Damskie

  16 luty 2019     3465132 wywołań od 06 styczeń 2009  
Regulamin  |  Kontakt  |  Dostawa  |  Mapa Sklepu  |  Katalog produktów
mariwo